Home » Aktualności » WYNIKI WALENTYNKOWEGO KONKURSU

WYNIKI WALENTYNKOWEGO KONKURSU

14 lutego 2024 roku Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek zorganizował w ramach Ligi Klas konkurs zatytułowany „Filmowy i literacki świat miłości”. Warto przypomnieć, że nazwa tego święta pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Do konkursu zgłosiły się dwuosobowe reprezentacje klas. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o zdobycie kolejnych punktów ligowych. Jak zwykle rywalizacja była zacięta!!!

Oto wyniki:

I miejsce –  kl. 2TEA/4TMC – 33 pkt.
II miejsce kl. 2TEO – 31 pkt.
III miejsce kl. 4TO/3eo – 30 pkt.
IV miejsce kl. 1eo/2TE – 28 pkt.
V miejsce kl. 4TEA/4TEB – 27 pkt.
VI miejsce kl. 3TEB/3TO/1TEC/1TEO – 26 pkt.
VII miejsce kl. 1TMB – 25 pkt.
VIII miejsce kl. 3TMC/1TMA/3TEO – 22 pkt.
IX miejsce kl. 1TO – 20 pkt.
X miejsce kl. 2em/1TEB – 19 pkt.
XI miejsce kl. 2TMA – 17 pkt.
XII miejsce 1TC – 16 pkt.
XIII miejsce 1eb – 14 pkt.

Był to kolejny konkurs w ramach Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:
– 10 punktów dla kl. 2TEA/4TMC
– 8 punktów dla kl. 2TEO
– 6 punktów dla kl. 4TO/3eo
– po 4 punkty dla klas: 1eo/2TE
– po 3 punkty dla pozostałych klas

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim klasom biorącym udział w konkursie za wspaniałą zabawę!!!!